Udruženje “GREEN ART” u saradnji sa JU Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelanost (profesor Jasmin Marić i profesor Mustafa Voloder),  uz saglasnost Ministarstva za odgoj i obrazovanje, izvršilo je realizaciju projekta “EKO KORNER”.

Učenici II-2 odjeljenja Nutricionist tehničar su 06 marta 2024.godine od 17:30 do 19:00h i 07 marta 2024.godine od 16:30 do 18:00 h  u saradnji sa udruženjem “GREEN ART”(Alma Hrasnica-Dervisevic) imali aktivnosti:organizaciju art eko radionice, edukaciju likovnim tehnikama kao i  sadnju sukulenata u saksije.

Prodajni bazar održan je u subotu 30.04.2024.godine(od 10- 16h) ispred Ekonomskog fakulteta u Sarajevu. Bazaru su prisustvovali organizatori bazara i učenici.

Posjeti sajma prisusustvala je i direktorica škole Mr.Seada Velagića kao i profesorica prehrambene struke prof. Sabina Kolenda-Morić