U koordinaciji sa humanitarnom organizacijom Trag dobra, učenici naše škole su u petak, 17. novembar 2023. god. od 11. do 14. sati, organizovali dobrotvorni bazar za pomoć narodu Palestine.

Suosjećajući bol i patnju kroz koju prolaze, na očima cijelog svijeta, naši učenici su pokrenuli inicijativu na časovima vjeronauke da daju svoj doprinos u cilju pomoći obespravljenom narodu Palestine.

U radionici naše škole, učenici sa svojim nastavnicima praktične nastave, te u kućnoj radinosti su napravili kolače i slastice koji su prodavali na bazaru.

Cjelokupan iznos koji je sakupljen na bazaru je 2.246,25 km, 200 lira i 153 eura, a sav iznos će biti uplaćen za pomoć narodu Palestine preko humanitarne organizacije Pomozi.ba.

Zahvaljujemo se svima koji su na bilo koji način pomogli i bili podrška da se ova ideja uspješno realizuje.