Dana 06.10.2022. upriličen sastanak sa gosp. Šantić Muamerom predstavnikom Kompanije Bekament koja je donirala boje za uređenje kabineta veterinarske struke a na inicijativu Bećar Amne, učenice II-4 razreda, aktivne članice Multimedijalne sekcije i pokretača ove ideje koju je Bekament kao društveno odgovorna kompanija podržala na čelu sa njenim generalnim menadžerom za Bosnu i Hercegovinu gosp. Božić Borisom koji zbog ranije preuzetih obaveza nije mogao prisustvovati.

Naša Amna je lično uručila Zahvalnicu za gosp. Božića te se ispred svih članova sekcije zahvalila Kompaniji Bekament za simboličnu ali jako vrijednu podršku mladima koji kroz samostalan i duštveno-koristan rad nastoje i svojim ličnim aktivnostima doprinjeti ljepšem ambijentu za učenje u školi. Sastanku su prisustvovali i direktorica škole Mr. Velagić Seada i voditelj Multimedijalne sekcije prof. Kalić Ahmedin koji su se također zahvalili predstavniku Kompanije Bekament koja ima sluha za ideje i projekte naših mladih te se još jednom pokazala kao vrlo društveno odgovorna firma kojoj u budućnosti želimo puno uspjeha u daljem radu.