Konačne rang liste prvog upisnog roka u prvi razred

Konačne rang liste prvog upisnog roka u prvi razred.

Klikom na smjer otvarate rang listu:

Obavještavamo učenike koji se još nisu upisali u prvi razred srednje škole da ima još slobodnih mjesta na drugom upisnom roku za smjerove:

REDNI BROJ

SMJER BROJ MJESTA INFO

1.

Poljoprivredni tehničar
Poljoprivredni tehničar:
Učenici će naučiti sve o proizvodnji hrane biljnog i animalnog porijekla.
Praktičan dio nastave učenici obavljaju na školskom poljoprivrednom dobru. Nakon završetka školovanja, poljoprivredni tehničar se može zaposliti na poljoprivrednom dobru, farmi, pokrenuti vlastitu proizvodnju hrane ili nastaviti školovanje na fakultetu.
2.
Prerađivač mlijeka
Prerađivač mlijeka:
Učenici će naučiti sve o mlijeku i tehnološkom procesu proizvodnje prerađevina od mlijeka. Praktična nastava se obavlja u školskoj radionici gdje imaju priliku da rade na najsavremenijoj opremi  i mljekarskoj industriji. Mljekar se može zaposliti u mljekarskoj industriji ili pokrenuti vlastitu proizvodnju mlječnih prerađevina.