Saniranje štete prouzrokovane velikim nevremenom na školskom poljoprivrednom imanju

Obilaskom školskog poljoprivrednog imanja nakon velikog nevremena koje je zadesilo naše područje i  konstatacijom da je teško oštećen krov kontejnera kojeg učenici koriste kao učionicu, da mu je unutrašnjost potpuno mokra, te da je vjetar odnio zaštitni limeni krov i produženu  nadstrešnicu,  direktorica škole mr. Seada Velagić je hitno reagovala u cilju što bržeg saniranja štete na krovu i spriječavanja dodatnog propadanja unutrašnjosti  kontejnera.  Radnici škole, zaduženi za takvu vrstu poslova, obavili su odličan posao i uradili  kompletnu zaštitu krova kontejnera. Čestitamo svima na brzini i nesebičnom zalaganju da se spasi imovina škole!