INTERVET WB

– JEDNOMJESEČNA PRAKSA:

Projekat INTERVET WB koji je odobren 2019.godine će dati mogućnost učenicima iz svih (VET) stručnih/strukovnih škola (njih 360) iz svih 6 zemalja Zapadnog Balkana (Albanija, Kosovo, Crna Gora, Sjeverna Makedonija i Bosna i Hercegovina) da obave praksu u inostranstvu u trajanju od jednog mjeseca. drugim pozivom odabraćemo 8 studenata iz svih VET škola iz država Zapadnog Balkana koji odlaze mjesec, na sljedeća odredišta : ITALY

Želite li se prijaviti?

Prvo, pročitajte cijeli tekst ovog poziva. Možete ga preuzeti ovdje.

Prvi korak ka učešću pozivu za apliciranje jeste da registrujete školu na web stranici putem ovog formularaOvdje pronađite spisak škola koje su već registrovane na stranici.

Biće Vam također potrebni:

–  Gmail korisnički račun (ne znate kako ga napraviti? Kliknite ovdje)

– jedna datoteka sa validnim identifikacionim dokumentom  (VISA, pasoš ili boravišna dozvola: zavisno od države)

– Vaš ažurirani CV na engleskom jeziku (Ne znate kako ga napisati? Preuzmite naš vodič.)

– Jedan video zapis u trajanju do jedne minute u kom ćete nam reći ”zašto biste voljeli učestvovati i koje biste zadatke voljeli obavljati u firmi u inostranstvu koja će Vas ugostiti”

Spremni? Kliknite ovdje kako biste popunili prijavni obrazac.

Upamtite da je Vaš pozivni broj: INTERVET_(ime države: Bosna i Hercegovina)2/2021

………

– TROMJESEČNA PRAKSA:

Projekat INTERVET WB koji je odobren 2019.godine će dati mogućnost učenicima iz svih (VET) stručnih/strukovnih škola škola (njih 56) iz svih 6 zemalja Zapadnog Balkana (Albanija, Kosovo, Crna Gora, Sjeverna Makedonija i Bosna) da obave praksu u inostranstvu u trajanju od 3 mjeseca. Prvim pozivom odabraćemo 4 studenata iz svih VET škola iz država Zapadnog Balkana koji 3 mjeseca na sljedeća odredišta: SPAIN

Želite li se prijaviti?

Prvo, pročitajte cijeli tekst ovog poziva. Možete ga preuzeti ovdje.

Biće Vam također potrebni:

–  Gmail korisnički račun (ne znate kako ga napraviti? Kliknite ovdje)

Spremni? Kliknite ovdje kako biste popunili prijavni obrazac.

Upamtite da je Vaš pozivni broj:Intervet_(Bosna i Hercegovina) 1/2021_LT