BORAVAK UČENIKA NAŠE ŠKOLE U VROCLAVU U OKVIRU PROGRAMA MOBILNOSTI

Učenici naše škole Gagić Safet, Amina Mehanović i Ajla Katana boravili su u Poljskoj  u Vroclavu  od 20. juna do 20. jula. Boravak je bio u okviru programa mobilnosti Uniser Italija  Sve troje su veterinarski tehničari. Učenici su imali obezbeđen smještaj,ishranu, prevoz i džeparac.Njihov zadatak je bio rad sa mačkama i psima, tačnije njihova osnovna njega, čuvanje i izlazak u šetnju.

Impresije učenika :

Nadležni u toj kompaniji su bili veoma fini, pravedni i društveni. Puno smo pričali o našim kulturama, našim budućim poslovima i o našem radu.

Poljska je za nas nezaboravno iskustvo. Počašćeni smo što smo  dobili priliku da idemo u stranu zemlju i da pokažemo svoje znanje i sposobnosti. Prijem u Poljskoj je bio topao Kompanija koja nas je  ugostila je ostala zadovoljna sa našim znanjem i radnom sposobnošću.

Dobro smo  predstavili i svoju školu a i sami sebe. Zauvijek smo zahvalni za ovo iskustvo i svakome predlažem da uradi isto kao i mi!