Posjeta školi

02.06.2021.našu Školu su posjetili gospođa Esma Kalamujić i gospodin Ades Bučan ispred Upravnog odbora Vijeća roditelja KS, gospođa Denisa Dedić kao koordinator Vijeća roditelja Općine Stari Grad. Domaćini su bili gospođe : Sadeta Kurtović, Sibila Hasanagić kao predstavnik Vijeća roditelja naše škole i član Školskog odbora, Velagić Seada direkrtorica škole i gospodin Ibro Hodžić predstavnik uposlenika u Školskom odboru.

Cilj posjete je bio  upoznavanja kapaciteta  škole za izvođenje  nastave. Gosti su obišli školu i vidjeli učionice, radionice, salone, laboratoriju, kino salu i mokre čvorove. U vrlo konstruktivnom razgovoru  koji je potom uslijedio iskazali su  spremnost da u njihovom domenu bez rezerve pomognu školi u obnovi zgrade u unutrašnjim dijelovima a posebice u vanjskom izgledu škole.