„Kada đak postane učitelj“

Anela Hodžić je učenica naše škole, III-2 razreda, smjer prehrambeni tehničar.

Anela trenira džudo 12 godina u džudo klubu Vogošća i nosilac je smeđeg pojasa. Prvakinja je Bosne i Hercegovine u džudou, osvajačica mnogobrojnih medalja i nagrada. 2018. godine proglašena je sportskom nadom Općine Vogošća za djecu rođenu od 2002. do 2010. godine.  Trenutno je trenerica džudoa u džudo klubu Vogošća nešto više od godinu dana i već postiže izvanredne rezultate sa svojim učenicima i na Federalnom nivou.

Dana 22.05.2021. godine u Sarajevu u Areni Hotel Hills održano je Prvenstvo Federacije BiH za mlađe uzraste u kategoriji U21, U18, U15, U13 i U11. Na prvenstvu je učestvovalo 350 takmičara i takmičarki iz 27 klubova, koji su se borili za naslov prvaka Federacije BiH a osvajači medalja stekli su pravo učešća na Državnim prvenstvima u svojim uzrasnim kategorijama.

Aneli Hodžić puno sreće i uspjeha u budućem radu žele razrednik i ostali uposlenici škole!