Potpisani ugovori za učeničke stipendije

Danas / 11. 02. 2020/ su učenici III razreda naše škole zanimanje pekar potpisali ugovre o stipendiranju sa vlasnikom  tvornice “MBA” gospodinom Asimom Kraljićem u Vogošći. Ugovorom je definisano da će učenici biti stipendirani svaki mjesec do kraja školske godine, a po završetku školovanja osigurana su im radna mjesta. Ovo je prvi primjer ovakvog oblika saradnje škole sa privredim subjektima na području KS. Učenici koji su potpisali ugovore u prisustvu i svojih roditelja su :  Tahirović Arnel, Isić Munevera, Idrizović Vedin i Šukić Selma.
Ovom lijepo i svečanom činu prisustvovali su i  nastavnik praktične nastave Muhidin Idrizović jedan od pokretača ove saradnje i v.d, direktorica Velagić Seada.
Čestitamo učenicima i nadamo se uspješnom nastavku saradnje sa ” MBA” alii ostalim privrednicima.