Novogodišnji paketići i predstava za mališane iz Doma Bjelave

Učenici sa razrednikom prof. Kalić Ahmedinom II-2 razreda smjera prehrambeni tehničar uspješno su realizovali svoju inicijativu “Pružimo radost djeci”. Upriličena je prigodna dobrodošlica uz predstavu učenika dramske sekcije, pjesmu, ples i djeda mraza a na kraju i podjela novogodišnjih poklona za djecu bez roditeljskog staranja Dom Bjelave.
Učenici i njihov razrednik se ovom prilikom zahvaljuju na nesebičnoj podršci i potpori:
Učenicima I-1 razreda koji su sudionici projekta  i njihovoj razrednici Huseinović Sabini koja je svojim srdačnim angažmanom doprinijela realizaciji projekta.
Učenicima IV-2, II-3 razreda koji su svojim paketićima dopriniijeli projektu.
Dramskoj sekciji na čelu sa profesoricom Jasnom Arnautović koji su svojom izvedbom oduševili djecu.
Upravi škole koja se stavila na raspolaganju pri realizaciji.
Školskoj biblioteci i prof. Mirsadi Mujčinović za donaciju preko trideset knjiga za mališane.
Također se zahvaljujemo i vaspitačicama Doma Bjelave na srdačnoj podršci i posjeti našoj školi.