Važna informacija!

JU Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti Sarajevo od 04.11.2019. godine, u okviru redovne nastave, izvodi  sedmicu nastave putem on-line sistema.

Tokom sedmice učenja na daljinu učenici ne dolaze u školu, a planiranim nastavnim jedinicama pristupaju preko interneta u vrijeme koje njima odgovara.

Metodske jedinke za on-line nastavu pripremaju predmetni profesori.

Ovaj vid nastave, pored klasičnih metoda, pruža mogućnost da učenici na interesantan način, u vidu on-line kvizova, provjere stečeno znanje.

Osnovni cilj projekta je da kroz ove aktivnosti unaprijedimo informatička znanja našeg nastavnog osoblja i učenika, koja su im izuzetno potrebna u dobu primjene informacionih tehnologija i različitih načina komuniciranja.

Redovna nastava za učenike počinje od 11.11.2019. godine (učenici dolaze u školu po rasporedu kao što su bili sedmicu prije održavanja on-line sedmice)!