Članovi sekcije Mladi zadrugari u akciji pošumljavanja i čišćenja

Doprinos obilježavanju Međunarodnog dana mira dali su i naši učenici članovi sekcije Mladi zadrugari, oni su u pratnji profesora Voloder Mustafe učestvovali u akciji pošumljavanja. Podršku akciji dao je i Međunarodni centar za mir. Zasađeno je preko 10.000 sadnica bijelog bora i smrče na lokaciji Igman, Bjelašnica, Trebević i Jahorina. Svako zasađeno drvo je nemjerljiv dar prirodi, ali i  budućim generacijama.

Članovi sekcije Mladi zadrugari su učestvovali i u akciji čišćenja, u okviru volonterske akcije “Let’s Do It – očistimo zemlju za jedan dan”.  Lokacija čišćenja je bila u krugu  Kampusa Univerziteta u Sarajevu, čime su naši učenici dali svoj doprinos u čišćenju zelenih gradskih površina.