Svečana podjela diploma maturantima-tehničarima

Danas je svečano u našoj školi!  Danas se za naše učenike dešava trenutak čeznut četiri godine školovanja! Danas su naši maturanti dobili svoje diplome o završenom četverogodišnjem školovanju i sticanju svog zvanja!  Od srca im čestitamo!

U kino-sali škole, prije podjele diploma po odjeljenjima, okupili su se svi maturanti. Obratio im se direktor škole mr. Suad Alić, koji im je u svoje ime, u ime Nastavničkog vijeća i svih zaposlenih, čestitao na uspjehu i zaželio sreću u daljnjem životu. Direktor je naglasio da je škola i dalje uvijek spremna, ukoliko se ukaže mogućnost za to, pomoći im u realizaciji njihovih planova, te je rekao da postoje brojni primjeri daljnje saradnje škole sa bivšim učenicima.

Ovo je bila prilika da se istaknu i pohvale, te nagrade knjigom, učenice  ZAHIRAGIĆ ANESA IV2 (prehrambeni tehničar) i  BORIĆ AJA IV4 (veterinarski tehničar) koje su tokom sve četiri godine školovanja ostvarile prosjek  5,oo . ČESTITAMO!