Prvo mjesto!

U Osnovnoj školi „Saburina“ u Sarajevu, održano je XXIV općinsko takmičenje učenika osnovnih i srednjih škola iz pružanja prve pomoći. Takmičenje je organizovano prema propozicijama DCK BIH, a sastojalo se od ukupno 4 poligona. U kategoriji srednjih škola naša ekipa je osvojila PRVO MJESTO, te se plasirala na kantonalno takmičenje.

Sastav pobjedniče ekipe:

Ena Balihodžić II-3, Amna Delalić II3, Fatima Tuzlak II3, Sumeja Hasanović II2, Benjamin Ašćerić II2, Dino Hrustić II4.

Te markiranti koji su podržali ekipu: Melda Herac I9, Aldin Ćutuk II4, Tarik Berbić II4, Sanjin Paripović III4, Amar Hasković I1, Amar Turčinović I1, Amar Beganović I1, Dino Mahmutović I3, Kerim Gradašević III1.

Ekipu je predvodila profesorica Dženana Busuladžić , te aktivista Armin Hadžiefendić.