Dodjela priznanja našoj školi od Udruženja “Srce za djecu”

Danas je Udruženje “Srce za djecu” obilježilo Međunarodni dan djece oboljele i liječene od raka. Nakon emotivnog filma Velika bijela kuća, druženja, još jednog prelijepog kićenja Drveta života na kojem svako dijete koje je izliječeno u protekloj godini zakačilo svoju zlatnu vrpcu, podjeljena su priznanja za sve prijatelje Udruženja koji podržavaju njihov rad. Medju dobitnicima priznanja je i naša škola.

“Sudjelovali smo u projektu Moja kosa, tvoja kosa, kako kažu u Udruženju to su “Centimetri kose za kilometre sigurnih koraka”ali i uspostavili saradnju aktiva frizera sa Udruženjem u obnavljanju zanimanja vlasuljar, što je veliko zadovoljstvo i velika obaveza za daljni rad” – riječi su direktora škole mr. Suada Alića