Posjeta Udruženju “Srce za djecu oboljelu od raka”

Direktor škole mr. Suad Alić i nastavnica praktične nastave za frizere Amela Fazlagić, jučer su posjetili  Udruženje “Srce za djecu oboljelu od raka”, i  sa direktorom Udruženja Fikretom Kubatom su dogovorili i potpisali dogovor o daljnoj saradnji vezanoj za humanitarnu akciju “Moja kosa, tvoja kosa” . Razgovarali su i o pokretanju inicijative da naša škola bude domaćin za humanitarne akcije “Moja kosa, tvoja kosa” , gdje će učenici iz ostalih škola imati priliku donirati kosu. Zadovoljstvo oko dogovora je bilo obostrano, a sve u ime svesrdne pomoći oboljeloj djeci kojima je sva naša pažnja i pomoć potrebna. Učenici smjera pekar su Udruženju poslali korpice sa pekarskim proizvodima koje su sami napravili u školskoj radionici-pekari.