Posjeta Interational Burch University, odsjeku za Engleski jezik i književnost

Učenici JU Srednje škole poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti, odjeljenje III8 su posjetili IBU, odsjek za Engleski jezik i kniiževnost, u pratnji nastavnice Engleskog jezika, Amela Suljić-Puškar.  Ljubazno su ih dočekali  Assist. Prof. Amna Čeljo-Brdarević i asistenti u nastavi, Esma Latić i Mersad Dervić.

Učenici su bili oduševljeni dobrodošlicom i prilikom da slušaju studente i asistente o njihovom izboru Odsjeka za Engleski jezik i književnost.  Učenici su interaktivno sudjelovali u aktivnostima koje su za njih pripremili studenti i asistenti Odsjeka za Engleski jezik i književnost. Počašćeni su grickalicama i sokom, a neizmjerno im se dopala pažnja i prilika da razgovaraju s studentima.

Nadamo se da će se saradnja nastaviti i da ćemo imati priliku da i mi ugostimo predstavnike IBU, odsjeka za Engleski jezik i kniiževnost.